Valnesfjord Rundt - VHSS

17.03.2013 12:00:00

Resultatliste generert 17.03.2013 21:59:08
Antall påmeldte var 152
Antall starendde var 152
Antall fullført var 150

Resultatliste for klasse Menn Løype 30 km

NrNavnKlubbTidEtter
1Joakim Vangen ThomassenTeam Gutta Krutt1:28:40 
2Ask Kleist GodalInnstrandens IL1:28:41(+0:01)
3Tobias Thørnquist JacobsenTeam Gutta Krutt1:28:42(+0:02)
4Marius K. LandeHenning Skilag1:29:07(+0:27)
5Tom-Emil LarsenStormfjell IL1:29:08(+0:28)
6Daniel Boberg LeirbakkenBurfjord IL1:29:17(+0:37)
7André Johnsen NavjordStormfjell IL1:29:28(+0:48)
8Andreas Sandnes OlsenInnstrandens IL1:29:30(+0:50)
9Steve SamuelsenInnstrandens IL1:29:58(+1:18)
10Johan Vangberg JensenInnstrandens IL1:30:45(+2:05)
11Lars MurbræchInnstrandens IL1:32:26(+3:46)
12Brian HolmstrømFauske IL Ski1:35:58(+7:18)
13Håvard IrgensInnstrandens IL1:38:51(+10:11)
14Frank ChristoffersenGrønnåsen IL1:38:54(+10:14)
15Svenn Petter HermansenFauske IL Ski1:39:03(+10:23)
16Marcus HagenesValnesfjord IL1:40:15(+11:35)
17Amund Kleist GodalInnstrandens IL1:40:32(+11:52)
18Øyvind EiterjordTverlandet IL1:45:25(+16:45)
19Roy SolbakkValnesfjord IL1:45:56(+17:16)
20Adrian Sandnes LillevollValnesfjord IL1:46:20(+17:40)
20Jostein StigeFauske IL Ski1:46:20(+17:40)
22Marius Christensen AspmoStormfjell IL1:47:03(+18:23)
23Sture ChristensenStormfjell IL1:47:22(+18:42)
24Espen Samuelsen SkiriInnstrandens IL1:48:32(+19:52)
25Asbjørn HagenValnesfjord IL1:50:41(+22:01)
26Bård Lyng OlsenFinneid IL1:50:52(+22:12)
27Svein-Aril OlsenUkjent1:52:03(+23:23)
28Lasse LarsenFauske IL Ski1:53:04(+24:24)
29Lars NystadbakkIdrettens Hus BIL1:53:11(+24:31)
30Runar NordgårdUkjent1:53:36(+24:56)
31Erik AlvestadFauske Kommune1:54:07(+25:27)
32Anders StornesFauske IL Ski1:54:59(+26:19)
33Kjetil JordbruValnesfjord IL1:56:56(+28:16)
34Anders WestlundB&OI Turn1:57:50(+29:10)
35Torleif NordheiSiso, IL1:57:52(+29:12)
36Guttorm HammerUkjent1:58:54(+30:14)
37Idar KarlsenTverlandet IL2:02:06(+33:26)
38Rune BorøyErnst & Young2:02:08(+33:28)
39Åke HolmstrømFauske IL Ski2:11:20(+42:40)
40Stig WiikValnesfjord IL2:18:41(+50:01)
41Øyvind Nystadbakk PedersenFauske IL Ski2:35:01(+1:06:21)
42Steffen HagenUkjent2:36:25(+1:07:45)
43Michael Jensen 2:36:26(+1:07:46)
44Eystein HansenUkjent2:42:37(+1:13:57)



Resultatliste for klasse Kvinner Løype 30 km

NrNavnKlubbTidEtter
1Christina RolandsenFauske IL Ski1:35:58 
2Anniken JørgensenInderøy IL1:40:40(+4:42)
3Julianne Haukland EideInnstrandens IL1:45:51(+9:53)
4Hennie Barstrand StornesFauske IL Ski1:47:31(+11:33)
5Inga Haukland EideInnstrandens IL1:49:30(+13:32)
6Oda Eidem JensenInnstrandens IL1:52:13(+16:15)
7Emilie HelskogFauske IL Ski1:55:15(+19:17)
8Kristine UlvestadValnesfjord IL2:08:55(+32:57)
9Andrea Karoline HolmstrømFauske IL Ski2:09:12(+33:14)
10Maja Alstad LarsenFauske IL Ski2:35:08(+59:10)
11Siri Johannessen WestlundB&OI Turn2:37:02(+1:01:04)





Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne